Rímsko katolícka cirkev, Farnosť sv. Jakuba

Kysucké Nové Mesto

OVERVIEW

The site farnostknm.sk presently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have analyzed nineteen pages within the web site farnostknm.sk and found one website associating themselves with farnostknm.sk. There are one public media sites owned by farnostknm.sk.

FARNOSTKNM.SK TRAFFIC

The site farnostknm.sk is seeing variant levels of traffic all round the year.
Traffic for farnostknm.sk

Traffic ranking (by month) for farnostknm.sk

Traffic ranking by day of the week for farnostknm.sk

LINKS TO DOMAIN

cvcjakub.sk S každým sa zhováraj tak, aby si sa stal jeho priateľom. sv.Don Bosco

Vitajte na novej stránke Centra voľného času sv. marca sa stretli birmovanci v centre, aby začali svoje spoznávanie Kostola sv. Jakuba, ale aj osoby Ježiša Krista. V kostole bola pre nich pripravená prehliadka interiéru spojená s históriou.

WHAT DOES FARNOSTKNM.SK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostknm.sk Mobile Screenshot of farnostknm.sk Tablet Screenshot of farnostknm.sk

FARNOSTKNM.SK SERVER

We revealed that a single root page on farnostknm.sk took three thousand and twelve milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider farnostknm.sk not secure.
62.168.94.145

SERVER OS

We detected that farnostknm.sk is utilizing the Apache/2.2.31 (CentOS) operating system.

Rímsko katolícka cirkev, Farnosť sv. Jakuba

Kysucké Nové Mesto

PARSED CONTENT

The site has the following in the web page, "Radi vám poslúžime osobne aj po každej sv." We noticed that the web site also stated " Vzhľadom aj na iné pastoračné povinnosti prosíme, aby ste rešpektovali tento poriadok." It also stated " V naliehavých prípadoch a pre vyslúženie sviatosti pomazania chorých volajte na telefónne číslo 041 - 421 25 45 a nechajte prosím odkaz s kontaktom na vás."

ANALYZE MORE BUSINESSES

Římskokatolická farnost

Pozor změny časech konání bohoslužeb viz sekce. Okresní církevní tajemníci na okrese Český Brod v padesátých letech 20. Omezování katolické církve ve světle církevních pramenů. Pokud vás toto téma zajímá, tak dokument PDF je k dispozici zde. Okresní církevní tajemníci na okrese Český Brod v padesátých.

Farnost Dolní Kounice

Uvítáme návrhy na vylepšení obsahu stránek a upozornění na chyby. Program TV NOE najdete zde. Rádio Proglas můžete poslouchat zde. Petra a Pavla v Dolních Kounicích v 7. Stálá zpovědní služba v Brně.

Římskokatolická farnost Krnov

Biblický citát na každý den z www. Vítejte na stránkách krnovské farnosti! Velikonoce v děkanátu 2018. Vanoce dekanat 2017 - 2018. Konkrétnější informace najdete v Menu- KONTAKT. Tvorba webu zdarma s Webnode. Vytvořte si vlastní web zdarma! .

Farnost Praha Kunratice Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba Staršího

Kostelní náměstí 16, 148 00 Praha-Kunratice. K Šeberovu, 149 00 Praha-Šeberov. Květnou nedělí jsme vstoupili do Svatého týdne. K dispozici je také rozpis velikonočních bohoslužeb.

Farnost Kunštát

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript. Mse svata za deti a mladez Sulikov. Farní ples farnosti Knínice u Boskovic. Pro podrobné informace klikněte na událost. Farnost Kunštát 2012 Jan Hladil.